Skip to main content

Toppery i peruki HairlabGO!

W otoczeniu romantycznych zaułków, zabytkowych mostów, lśniącego Tocadero z widokiem na wieżę Eiffla, mieliśmy zaszczyt przeprowadzić spontaniczną sesję fotograficzną dla marki HairlabGO! prezentującą toppery i peruki. Paryż, miasto świateł i mody, idealnie oddawało ducha innowacji i elegancji, doskonale podkreślały jakość premium i nowoczesną technologię przedłużeń i kucyków HairlabGO!

Gdzie robiliśmy zdjęcia?

Sesja zdjęciowa była dodatkiem do podróży biznesowej, jednak staraliśmy się wykorzystać piękno miasta do maksimum. Zaczęliśmy klasycznie od Louvre, przez Pałac Królewski, aby następnie odwiedzić słynną Rue de l’Universite, i zakończyć fotograficzne voyage na majestatycznych schodach Trocadero.

Topper podczas sesji zdjęciowej?

Mieliśmy nielada wyzwanie, ponieważ sesja zdjęciowa odbywała się w bardzo dynamicznych warunkach miejskich i ze względu na krótki czas pobytu musieliśmy zmieniać dynamicznie fryzury, bezpośrednio na miejscówkach. Toppery HairlabGO! okazały się idealne do sesji fotograficznej! Modelki szybko i łatwo stylizowały fryzury, genialny produkt! Tutaj bez krzty przesady. Toppery typu kitka, które zagęszczały nie tylko kucyk, ale także górną część głowy co dawało piękną objętość na zdjęciach i wyglądało bardzo naturalnie.

Wrażenia

Paryż oczarował nas swoim pięknem, czerwcowa aura sprzyjała, zaś brak pełni turstycznego sezonu pozwolił nam cieszyć się przestrzenią fotograficzną. Miasto ma niesamowity klimat, jest wybitne architektonicznie. To sprawia, że każdy zaułek jest po prostu magiczny. Sesja pozwoliła potestować nam różne style i sprzęt, a na pewno jako agencja pojawimy się tam ponownie, aby wykorzystać wszystkie odkryte miejscówki.

Sam fotografowany produkt również okazał się strzałem w 10 i z całą śmiałością stwierdzamy, że toppery / peruki / systemy (zależnie od typu) z HairlabGO! to świetne rozwiązanie dla modelek, panny młodej czy influencerek, które nie mają naturalnego potencjału włosowego, a potrzebują szybkiej i bezpiecznej metody przedłużenia kucyka czy zagęszczenia włosów.

Peruka czy topper?

Dla ciekawskich, zapytaliśmy też ekipę HairlabGO! o produkty i ich przeznaczenie pod kątem używalności. Toppery tej marki to prawdziwa jakość premium i są one dedykowane osobom, które mają swój własny potencjał włosowy i po prostu chcą go poprawić np. cienkie włosy. Peruki zaś są dla osób szukających rozwiązania na całą głowę, niezależnie od stanu własnych włosów. Są także nieco tańsze ze względów technologicznych. Alternatywą dla peruk są też systemy niechirurgicznego uzupełniania włosów z indywidualnym projektem, to już najwyższa półka, ale są to rozwiązania, które trzeba zamówić i wyprodukować pod klienta.

Ważnym punktem jest też wyższe bezpieczeństwo używania topperów (tu modelki miały na początku obawy) w stosunku do tradycyjnego przedłużania włosów. Topper jednak jest dużo mniej inzwazyjny i nie obciąża jak tradycyjne uzupełnianie. Jeśli macie więcej pytań, piszcie śmiało do dziewczyn na Instagramie

Agencja Interaktywna SukcesFirmy.pl 2022