W pełni

Autorski projekt

Koncepcja i strategia projektu to w całości autorska kompozycja, która zaowocowała stworzeniem silnej i stabilnej marki.

Mocno

Zaangażowana społeczność

W ramach projektu udało się stworzyć zaangażowaną społeczność, która aktywnie wspiera nasze działania.

Stworzone

Cztery edycje

Stały rozwój know how i umiejętności skutkuje rozwojem poziomu imprezy, dzięki czemu, każda kolejna edycja to wyjątkowy event obfitujący w nowości.

Osiągnięta

Rekordowa popularność

Gala Disco gromadzi rokrocznie rekordową publiczność w lubińskiej Hali RCS i staje się jednym z najważniejszych wydarzeń w regionie.

Od Wrocławia po Lubin

Pierwsza edycja Gali Disco odbyła się we wrocławskiej Hali Stulecia i stała się prekursorem dla kolejnych eventów, organizowanych i promowanych wspólnie z Events Factory. Razem stworzyliśmy całkowicie autorski projekt, którego fundamentem stała się zaangażowana społeczność. Stworzone materiały oraz zdobyte „know-how” umożliwiły powstanie kolejnej edycji, która przeniesiona została do lubińskiej Hali RCS i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki tej imprezie narodził się również wspólny pomysł. Jego celem jest stworzenie nowych wydarzeń kulturalnych w Lubinie, którego obraz postanowiliśmy zmienić i nadać nowy, bardziej rozrywkowy charakter miastu. Owocuje to także innymi produkcjami tj. Cuprum Hits Festival, występ Thomasa Andersa z Modern Talking i kolejnymi, nadchodzącymi wydarzeniami… Będzie się działo.

Impreza przyciągająca tłumy

Zaangażowana społeczność, dobra organizacja oraz nowoczesny obiekt sprawiły, że event bił rekordu popularności w lokalnym środowisku, podczas kolejnych edycji. Stałe doskonalenie procesu organizacyjnego i logistycznegoprzez agencję Events Factory oraz wspólne prace nad produktem umożliwiły nam przygotowanie materiałów promocyjnych i kampanii, oddających niesamowity klimat imprezy i stały się podstawą do działań przy kolejnych produkcjach. Atmosfery podczas Gali nie da się po prostu opisać, to trzeba poczuć: uśmiech, taniec, radość i pozytywny, nieskrępowany klimat, zarówno wśród publiczności, jak i po drugiej stronie sceny.

Czwarta edycja już 27.01.18!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejna edycja tej autorskiej produkcji, jest już w drodze. Nasza społeczność reaguje na tą informację z ogromnym optymizmem, co stanowi dla nas doskonała motywację do pracy i rozwoju naszych umiejętności, aby kolejny rok obfitował w nowe, jeszcze lepsze materiały i ciekawsze interakcje z naszymi fanami. Tegoroczny lineup imprezy gwarantuje, że obiekt RCS zostanie rozgrzany do czerwoności, zaś my pracujemy nad promocją Gali. Bądźcie z nami! Tego wydarzenia nie można przegapić.

 

Odwiedź stronęPolub na Fb

Wybrane materiały video

Moc świateł, niesamowicie pozytywna energia i kumulacja dobrej zabawy! Musisz to zobaczyć! 

Gala Disco vol 2 3:33

Piękne kobiety, taniec, fantastyczna energia, a także akcent prosto z SukcesFirmy.pl- to była gorąca impreza!

Gala Disco vol 3 3:54

Całonocny timelapse ukazuje ilość pracy włożonej w budowę imprezy, ale każda praca jest warta tej wspaniałej atmosfery.

Zapowiedź Gala Disco vol 3 0:29

Taką zapowiedź popełniliśmy na rzecz promocji trzeciej edycji Gali Disco.

Wybrane zdjęcia

Ilość wyprodukowanych zdjęć, w ramach tego projektu, idzie w tysiące, dlatego przedstawiamy małą próbkę naszych działań.