Skip to main content

W ramach naszej współpracy z Events Factory, narodziła się idea, która zakłada dostarczenie naszemu rodzimemu miastu nowych wydarzeń kulturalnych, na najwyższym poziomie.

Nasze firmy działają na obszarze całego kraju, jednak chęć działania dla lokalnej społeczności motywowała nas do wdrożenia tego postulatu w strategiach CSR, a w konsekwencji projektów w Lubinie, mieście, które odbierane jest wieczorami jako „sypialnia”. Po kilku wspólnych projektach, początkowo na mniejszą skalę, przyszedł czas ożywienia, który stale owocuje nowymi produkcjami, z czołówką sceny, mającymi za zadanie obalenie stereotypu mówiącego „że nic tutaj się nie dzieje”.  Staramy się także, aby wspólne eventy miały nie tylko wydźwięk rozrywkowy, ale także przyczyniały się do działań na rzecz społeczeństwa np. akcje Pierwsza Krew, czy Czerwony Piątek. Zobaczcie Państwo sami.

Cuprum Hits Festival

Największy festiwal muzyki lat 80 i 90, który odbywa się w mieście miedzi. Jest to cykliczna impreza, przyciągająca największe gwiazdy muzyki lat 80 i 90. Na pierwszej edycji goszczą: Alphaville, 2Unlimited, Fun Factory, Turbo B. Snap! Warto podkreślić, że jest to pierwszy tego typu event w historii nowego stadionu Zagłębia Lubin. Świetna zabawa, niesamowita oprawa sceniczna i największe hity- bądź razem z nami!

Poznaj projekt

Taneczna Gala Disco

Ten event od samego początku bije rekordy popularności. Aktualnie trwają prace nad czwartą edycją, która ma jeszcze bardziej rozgrzać Lubin. Przez wszystkie edycje przewinęły się gwiazdy stacji radiowych i telewizyjnych m.in. Piękni i Młodzi, After Party, Weekend, Power Play, Mig, Defis i wiele innych zespołów. Niesamowita, nieskrępowana zabawa w rytm radiowych przebojów, moc świateł, a przede wszystkim doskonała energia. To właśnie przyciąga mieszkańców LGOM i nie tylko!

Poznaj projekt

Legenda w Lubinie!

Dzięki agencji Events Factory do Lubina zawita gwiazda ogólnoświatowej sceny muzycznej- Thomas Anders, lider legendarnego Modern Talking. Już 4 listopada, w lubińskim RCS, usłyszymy legendarne Cheri Cheri Lady czy You’re My Heart, You’re My Soul. Już nie możemy się doczekać tego niesamowitego wydarzenia. Nowoczesny koncert, w kameralnym, dostojnym klimacie. To będzie prawdziwy hit!

 

Poznaj projekt

Nowe produkcje

nadchodzą!

Agencja Interaktywna SukcesFirmy.pl 2022